O NAS

Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy od lat

Doświadczenie i znajomość branży

Istniejemy na rynku od 2005 roku i nieprzerwanie, pomimo wszelkich zawirowań na rynku transportowym, rozwijamy swoje możliwości spedycyjne. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem lądowym, spedycją międzynarodową i zapewniamy kompleksowe wsparcie dla transportu Twoich towarów.

Istotnym atutem naszej oferty jest możliwość rozładowania towaru na miejscu. Nasze zestawy są wyposażone w mobilne wózki rozładunkowe, a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia, dzięki czemu skracamy ogólny czas dostawy i komfort naszych klientów.

 • 15
  lat doświadczenia
  w branży transportowej
 • 100
  nowoczesnych ciężarówek
  w ciągłej eksploatacji
 • 297m+
  kilometrów przejechanych
  w ciągu roku

Wychodzimy ponad standardy branży transportowej. Organizujemy nasze trasy na terenie całej Europy, współpracujemy z firmami z różnych branż i sektorów gospodarki na trasach długich i krótkich.

Twoje towary pozostają w rękach ekspertów od załadunku, po rozładunek!

Sprawdź co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

OFERTA MTB

Eksperci w transporcie międzynarodowym

MTB zawsze zapewnia spokój swoim klientom. Spokój o powierzony towar i termin dostawy.
Optymalizujemy koszty transportu tak, aby każdy kilometr pokonanej trasy był relatywnie zyskowny.
Rozmawiamy z ludźmi w ich ojczystych językach. Zawsze pomagamy i dbamy o dobry kontakt.
Jesteśmy nieugięci jeśli coś dzieje się niezgodnie z planem. Walczymy i wspieramy na każdym etapie.
Czerpiemy radość z tego jak rozwinęliśmy i możemy dalej rozwijać naszą firmę, a to dodaje skrzydeł!

Dlaczego właśnie my?

Jak każdy inny rynek, również rynek transportowy przeżywa wzloty i upadki. Mnogość przepisów, typów transportów, zezwoleń, różnice prawne w krajach dostawy – to wszystko mamy już opanowane i wiemy jak zająć się profesjonalnie Twoim towarem.

nowoczesny i zawsze
gotowy tabor

szybki rozładunek
w miejscu dostawy

znajomość przepisów
i szereg uprawnień

Zespół fachowców za sterem

Nasi pracownicy to zawodowcy i nie mamy obaw powierzyć im nawet najtrudniejszych transportów. Owocuje to możliwością współpracy z potentatami w różnych sektorach gospodarki oraz licznymi nagrodami, które zdobywamy niemal co roku.

Transport, spedycja, to nie tylko kilometry i kubatura. To również kontakt z klientem, poczucie bezpieczeństwa, elastyczność i komfort współpracy. Te wszystkie cechy budują w MTB Sulechów najwyższą jakość.

DOŁĄCZ DO NAS

Zespół spedycyjny w centrali

Nasi kierowcy stanowią mocny punkt w działalności firmy. Niemniej jednak ich zadania są koordynowane przez świetnie wyszkolony i doświadczony zespół spedycyjny. Znajomość języków, przepisów i niuansów naszej branży owocuje dobrą atmosferą współpracy i pewnością siebie w rozwiązywaniu przeciwności.

Trudne tematy dla nas nie istnieją! Wszystko da się załatwić.

Nagrody i wyróżnienia

Każdego roku obiecujemy sobie, że będziemy wykonywać naszą pracę zgodnie z naszymi standardami, w zgodzie z naturą i samym sobą. Udaje się to! Co roku robimy swoje i dzielimy się naszą pasją z klientami. Dzięki takiemu podejściu zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani wyróżnieniami i nagrodami za trud, który wkładamy w to, co robimy. Dziękujemy! Oto wyróżnienia, które miały na nas największy pozytywny wpływ.

Ekologia zaczyna się na własnym podwórku

Transport międzynarodowy rządzi się prawami ekonomii, bez dwóch zdań. Ekologia, zwłaszcza w naszym kraju, zawsze była spychana na drugi, a czasem i na dalszy plan. Wiele lat temu, nauczeni zupełnie innym podejściem do środowiska u naszych zachodnich konkurentów, postanowiliśmy wdrożyć w życie plan ekologicznego rozwoju naszej firmy.

Dzięki temu dziś możemy się pochwalić jedną z najmniejszych emisji sumarycznych generowanych wśród polskich operatorów transportowych, nowoczesnym i proekologicznym taborem oraz inicjatywą, którą staramy się szerzyć.

Mamy na uwadze środowisko, w którym przyjdzie żyć naszym najbliższym, dzieciom, wnukom i najbliższym rodzinom. Tam gdzie to możliwe, wdrażamy nowoczesne procedury proekologiczne. Chcesz też być eko? Wspieraj nas w tej misji!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Ci na profesjonalnych usługach transportowych i nie chcesz ryzykować opóźnień, masz do przewiezienia nietypowe towary lub po prostu szukasz konkretnego spedytora, nie czekaj ani chwili. Skontaktuj się z naszymi operatorami, którzy pomogą, doradzą i zaproponują najlepsze warunki!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU