TABOR W MTB SULECHÓW

Nowoczesny, proekologiczny, nieawaryjny!

Do celu bez przeszkód!

Postawiliśmy na niską awaryjność, ekologię i wysokiej klasy ciężarówki. Nasze zestawy to sprzęt z wyższej półki, nie przekraczają nigdy 3 lat użytkowania. Pokonują tysiące kilometrów każdego tygodnia, są w stałej eksploatacji i pod stałym nadzorem autoryzowanych serwisów, dzięki czemu jesteśmy pewni, że towar dotrze bezproblemowo do miejsca przeznaczenia. Wszystkie nasze zestawy są obrandowane kolorem czarnym z mocno zaakcentowanym logo. Można je rozpoznać z daleka na drogach całej Europy.

Poruszamy się zestawami

          

Ciągnik + przyczepa z wózkiem

Doskonałe zestawy przejezdne, z możliwością rozładunku bocznego, tylnego, oraz górnego. Posiadają wózek, dający możliwość załadowania i rozładowania towaru bezpośrednio w lokalizacji, bez potrzeby użycia rampy i sprzętu na miejscu.

Wymiary
Wysokość ładowna 3,00m
Długość 7,7m + 7,7m
Szerokość 2,48m

Ciągnik + naczepa

Naczepy dostosowane są do górnego, bocznego oraz tylnego załadunku oraz rozładunku. Unoszony dach do załadunku. Otwierany dach do rozładunku (możliwość ładowania i rozładowywania dźwigiem).

Wymiary
Wysokość ładowna 2,85m
Długość 13,6m
Szerokość 2,48m
Objętość: 95 m3

Ciągnik + naczepa XXL

Naczepy o znacznie wiekszej kubaturze. Dostosowane są również do górnego, bocznego i tylnego załadunku oraz rozładunku. Unoszony dach do załadunku. Otwierany dach do rozładunku (możliwość ładowania i rozładowywania dźwigiem).

Wymiary
Wysokość ładowna 3,00m
Długość 13,6m
Szerokość 2,48m
Objętość: 105 m3

Ciągnik + naczepa XXL ze zintegrowanym wózkiem

Doskonałe zestawy przejezdne, z możliwością rozładunku bocznego, tylnego, oraz górnego.

Wymiary
Wysokość ładowna 3,00m
Długość 7,7m + 7,7m
Szerokość 2,48m

Ciągnik + wywrotka

Eleganckie wywrotki do transportu kruszywa. Poza ładownością, ich niewątpliwą zaletą jest estetyka i dobry stan pojazdów, dzięki czemu mogą poruszać się po europejskich drogach bez obawy o ekologię.

Wymiary
Objętość 33 – 55 m3